info@e-pohyb.cz

Martin Černý

(Hlavní trenér - box)

„Slovo nejde tady nechci slyšet.“

Martin je špičkový trenér boxu, který naučí boxovat každého. I naprostý začátečník, který v životě nezkusil sport gentlemanů, dokáže pod Martinovým vedením dosáhnout skvělé úrovně. Jeho způsob tréninku se odvíjí od zaměření se na precizní techniku až po přemýšlení nad dobrou taktikou. Přijď si to vyzkoušet do naší boxerny, kde je hlavním trenérem. Najdete ji na facebooku.

Strávil notnou dávku času pod dohledem takových jmen jako je např. pan Josef Kapín nebo známý boxer Rostislav Osička.  Martin v SK Boxing Praha složil trenérské zkoušky pod dohledem pana Marka Šimáka (dnes prezidenta ČBA) a reprezentačního trenéra mužů Vasili Larionova.

Nikdy nenechá své svěřence, aby cvičili dobře, pod jeho vedením bude každý cvičit výborně. Jeho oči se zaměřují na správnou techniku provedení, na zlepšení rychlosti, síly a celkové fyzické kondice.

Připravuje také svěřence na zápasy, kterých se náš klub pravidelně účastní a vede tréninky dospělých.

Pokud tě zajímá, jak se trénuje u Martina, navštiv stránky tělocvičny, domluv si trénink, vezmi s sebou chuť si pořádně zacvičit, zaměstnat hlavu a pojď na to!

Tady se podívej na rozvrh lekcí.

 

KONTAKT:

Piš: box.cerny@seznam.cz

Volej: 773 480 673