info@e-pohyb.cz

Martin Černý

(Hlavní trenér - box)

„Slovo nejde tady nechci slyšet.“

Martin je špičkový trenér boxu, který naučí boxovat každého. I naprostý začátečník, který v životě nezkusil sport gentlemanů, dokáže pod Martinovým vedením dosáhnout dobré úrovně. Jeho způsob tréninku se odvíjí od zaměření se na precizní techniku až po přemýšlení nad dobrou taktikou. Velmi se liší od mnohých dnešních trenérů boxu. V čem, to zjistíš po návštěvě naší tělocvičny, kde je hlavním trenérem. Najdete ji na facebooku.

Strávil notnou dávku času pod dohledem takových jmen jako je např. pan Josef Kapín nebo známý špičkový boxer Rostislav Osička.  Martin je členem SK Boxing Praha. Tam také složil trenérské zkoušky pod dohledem pana Marka Šimáka a reprezentačního trenéra mužů Vasily Larionova.

Nikdy nenechá své svěřence, aby cvičili dobře, pod jeho vedením bud každý cvičit výborně. Jeho oči se zaměřují na správnou techniku provedení, na zlepšení rychlosti, síly a celkové fyzické kondice.

Pokud tě zajímá, jak se trénuje u Martina, navštiv stránky tělocvičny, domluv si trénink, vezmi s sebou chuť si pořádně zacvičit, zaměstnat hlavu a pojď na to!

Tady se podívej na rozvrh lekcí.

 

KONTAKT:

Piš: box.cerny@seznam.cz

Volej: 773 480 673