info@e-pohyb.cz

Tréninky

Jak cvičíme?

Tréninky v naší tělocvičně mají jasnou koncepci, která je snadno zapamatovatelná, proveditelná a také ji lze snadno přizpůsobit fyzickým možnostem nebo úrovni daného cvičence.

Základní kostra každého tréninku vypadá takto:

  1. Rozcvičení, zahřátí
  2. Nácvik techniky
  3. Dynamický trénink - box / lapy / nácviky ve dvojicích / pro pokročilé sparing
  4. Silové cvičení


Co potřebuju s sebou?

Pokud jsi úplný začátečník a nemáš potřebnou výbavu, samozřejmě ti pro začátek něco půjčíme. Rukavice a švihadlo u nás najdeš. Sportovní oblečení a tenisky není nutné asi zmiňovat. 🙂

Můžu mít trenéra pro sebe?

Pokud nechceš trénovat ve skupině, určitě se trenérovi ozvi, že máš zájem o individuální trénink. Najdete spolu den i čas, kdy budeš trénovat a budeš s trenérem jen ty sám. Začátečníci tuto možnost využívají a je to přirozené, než si tenhle sport "oťukají".

Jak dlouho trvá trénink?

Tréninky trvají cca 1 hodinu. Jsou různorodé a variabilní, aby si tělo nezvykalo, nelenivělo a sílilo a aby se při nich člověk nenudil. Naopak základ tréninku - box - má jasně dané kroky, kterými je nutné procházet, aby ses posouval/a vpřed správně a bez chyb, které lidé velmi často dělají.

Jsem žena, můžu přijít?

No jasně, rádi tě na tréninku uvidíme! Ženy box vnímají rezervovaně, na druhou stranu je to sport velmi užitečný, ocení jej každá. Vždyť i autorka tohoto webu už dva roky neúnavně cvičí pod trenérovým vedením a má za sebou desítky sparingů.