info@e-pohyb.cz

Andrea Herbanská

(Web, trenér - box)

Andrea je milovnicí sportu a hudby. Stará se o web e-pohyb.cz, tvorbu tréninkových videí, zajímá ji sport a zdravý životní styl pro moderního člověka.

Aplikuje všechny své poznatky na sebe – úspěšně – a chce, abys i ty poznal/a, že zdravý životní styl není oddělený od tvého života, je jeho součástí. Jen je důležité se v myšlenkách vrátit zpátky k základním, jednoduchým principům. Na Instagramu i tady se stará o motivaci příznivců klubu Boxing Čimice. Můžeš ji potkat na tréninku u Martina nebo venku, kde běhá, cvičí a využívá přírodu ke zlepšení síly a kondice.

Box je pro ni způsobem, jak vypnout, uvolnit se, posílit tělo a utužovat disciplínu. A ač ji box zpočátku nic neříkal a po prvním sparingu chtěla odkráčet z tělocvičny a už se nevrátit, její disciplína (a její trenér) ji to nedovolili a nakonec se úspěšně dostala na dvou akcích klubu na první místo v ženské kategorii, složila trenérské zkoušky a je trenérem boxu III. třídy, takže ti na boxu vedle Martina taky pomůže. Samozřejmě ale ví, že je stále co zdokonalovat, zlepšovat a že se taky jednou postaví do ringu na zápase, takže se i ona pravidelně vrací jako svěřenec k trenérovi a piluje všechno, co se dá a co je potřeba.

„Nikdy nebouchnu do pytle ve vzteku. Přijde mi to jako projevení disrespektu vůči tak pěknému sportu, kde je potřeba držet klidnou mysl a koncentraci. Na pytel jdu drilovat, ne se vyvztekat.“

Její filozofie pohybu velmi rezonuje s Českou Asociací Sportu Pro Všechny (ČASPV), proto je také jejím členem. Navštiv stránky a staň se její součástí.

Na stránce „Autorka e-pohybu“ najdeš její příběh.

Na Instagramu se podívej nebo si rovnou vyber tréninková videa.

Navštiv stránku s digitálními produkty.

A pokud máš dotaz, napiš jí tady.

KONTAKT:

Piš: andrea@e-pohyb.cz

Volej: 776 609 076