info@e-pohyb.cz

Andrea Herbanská

(Web, trenér - box, závodník)

Andrea se stará se o web e-pohyb.cz, tvorbu tréninkových videí, Instagram a aktivně boxuje za klub Boxing Čimice, kde je i trenérkou.

Na Instagramu i tady se stará o motivaci příznivců klubu Boxing Čimice. Můžeš ji potkat na tréninku v boxerně nebo venku, kde běhá, cvičí a zlepšuje si sílu a kondici.

Box je pro ni způsobem, jak vypnout, uvolnit se, posílit tělo a utužovat disciplínu. A ač ji box zpočátku nic neříkal a po prvním sparingu chtěla odkráčet z tělocvičny a už se nevrátit, její disciplína (a její trenér) jí to nedovolili a nakonec se úspěšně dostala na dvou akcích klubu na první místo v ženské kategorii, začala závodit v amatérské lize, složila trenérské zkoušky a je trenérem boxu III. třídy, takže ti na boxu vedle Martina taky pomůže. Na hodinách s dospělými ji najdeš jako asistenta trenéra, sama má na starosti tréninky dětí. A jelikož pravidelně boxuje mezi provazy, je stále pod dohledem hlavního trenéra Martina.

„Nikdy nebouchnu do pytle ve vzteku. Přijde mi to jako projevení disrespektu vůči tak pěknému sportu, kde je potřeba držet klidnou mysl a koncentraci. Na pytel jdu drilovat, ne se vyvztekat.“

Její filozofie pohybu velmi rezonuje s Českou Asociací Sportu Pro Všechny (ČASPV), proto je také jejím členem. Navštiv stránky a staň se její součástí.

Na stránce „Autorka e-pohybu“ najdeš více informací.

Na Instagramu se podívej nebo si rovnou vyber tréninková videa.

A pokud máš dotaz, napiš jí tady.

KONTAKT:

Piš: andrea@e-pohyb.cz

Volej: 776 609 076