info@e-pohyb.cz

V Pohybu

Tvůj sportovní a motivační booster.

E-Kniha V Pohybu je pro každého. Ať sportuješ nebo ne.


* Na stránkách se dočteš o sportovních začátcích autorky až po současný trénink v boxu.

* Dostaneš hromadu motivace a způsobů, jak si udržet motivaci a disciplínu.

* Bude tě inspirovat pěti sportovci, kteří jí dostali tam, kde je nyní a kteří můžou nemalou měrou inspirovat i tebe.

* Dozvíš se, jak sportovat bez zranění, jak sportovat s ním, jak pracovat se svalovými dysbalancemi a jak vůbec sportovat rozumně.

* Pokud jsi maminka, dozvíš se, jak se vrátila po porodu zpátky do sportovního života.

* Ukáže ti pět sportů, kterými prošla, její zkušenosti s nimi a co člověku a lidskému tělu dají."Jakmile se čtenáři ocitnou na poslední stránce, nebude mezi nimi nikdo, kdo by nechtěl sportovat." (Andrea, autorka)

Bonusový průvodce

V knize jsou dvě sportovní aktivity, které ti pomůžou otestovat tvou fyzickou kondici a zjistit, kde máš slabé a silné stránky.

Průvodce je sestavený z fotografií. Jednotlivý popis cviků, co ti mají ukázat a jak s nimi pracovat najdeš v e-knize V Pohybu.

V Pohybu je mým sportovním srdcem.

Nebylo jednoduché popsat některá období mého života. Ale celou knihou prostupuje jedna jednoduchá věc - sport je pro mě lékem. Na všechno, co mě potkalo a ještě potká. A tuto zkušenost chci předat i vám.

Chci abyste věděli, že jde začít od nuly. I třeba třikrát, jako já. Že můžete dělat chyby. Zkoušet nové věci. Zlenivět. Zase se postavit. Ztratit disciplínu. Protože to lze všechno zase najít.

Tahle kniha je mou odpovědí na otázku, kterou si klade každý z nás:


"Dokážu to?"UPOZORNĚNÍ: V PŘÍPADĚ ZÁJMU O KOUPI KLIKNĚTE NA TLAČÍTKO NÍŽE A POŠLETE MI E-MAIL, KDE UVEDETE SVÉ JMÉNO A PŘÍJMENÍ, E-MAILOVOU ADRESU.

Pro koupi klikněte níže.