info@e-pohyb.cz Pro kontakt na trenéry navštivte sekci "KONTAKT". Boxu zdar a těšíme se na vás v boxerně!

O e-pohybu

Vítám Vás na stránce e-pohyb.cz

Právě se nacházíte na moderní platformě, která obsahuje digitální produkty týkající se nejen pohybu, ale i zdravého životního stylu. Aktuálně zde můžete najít články z různých tematických oblastí, jako je box, pohyb obecně, motivace a další.

Ač se vám může zdát, že web je možná zatím jakési batole, které se začíná zvedat ze země, tak Vám teď dám za pravdu. Tvorba digi produktů vyžaduje čas, navíc pokud jde o oblast tak úzce související s lidským zdravím, kde je potřeba všemu věnovat dostatečnou pozornost. Proto tady zatím najdete digi produkt Třífázovka, díky kterému se vrátíte po zranění zpátky ke svému sportu plynule a bezpečně.

Nicméně se můžete těšit na další zajímavé produkty z oblasti e-pohybu. V září 2021 bude k mání další produkt, a sice e-kniha V Pohybu, která je celá o mém pohybovém životě. Přečtete si o mých začátcích v pohybu, přes různé pády, zranění až po krásy jednotlivých sportů, kterými jsem si prošla, navnadím vás k vyzkoušení sportů, které by vás možná nenapadly, že chcete vyzkoušet. Maminkám ukážu, že těhotenství a poporodní období není stopka pro pohyb, jen sešlápnutí brzdového pedálu a představím vám všechny osobnosti, které mě v pohybu inspirovaly. S jednou z nich se dokonce můžete potkat na tréninku boxu v Čimicích. O tomto člověku zde tady taky najdete informace. Aby Vám vydání e-booku neuteklo, můžete se přihlásit na tomto odkazu. V pravý čas Vám pošlu info.

V říjnu 2022 vám představím první tištěnou knihu na E-Pohybu! Vzniká ve spolupráci s již zmiňovaným trenérem - Martinem Černým. Nese jméno Příběhy z boxerské tělocvičny a název přesně vystihuje její obsah. Kniha je nabitá humornými historkami z čimické boxerny a svým osobním příběhem do ní vložil srdce právě Martin.

Prozatím bych tady s představováním projektů skončila, jelikož toho mám hodně v plánu, ty na rok 2023 zatím nechám schované a vy se můžete těšit na již zmiňované čtivo.

*****

Pokud máte nějaký dotaz, připomínku nebo máte dokonce potřebu mi sdělit, co by se vám hodilo mít ve svém životě pro lepší zdravý životní styl, ozvěte se mi na e-mail

andrea@e-pohyb.cz,

odpovím vám během jednoho dne.

V případě, že vás zajímají mé tréninky, ať už jde o BodyMindFocus, Box nebo HIIT tréninky, navštivte můj instagramový profil, kde najdete všechny tréninky v podobě videí. Najdete mě pod jménem

@andyfitmovement.

*****