info@e-pohyb.cz

Section 6

Our Advisors

Andrea Herbanská

Web, trenér - box
Andrea je milovnicí sportu a hudby. Stará se o web e-pohyb.cz, tvorbu tréninkových videí, zajímá ji sport a zdravý životní styl pro moderního člověka. Aplikuje všechny své poznatky na sebe - úspěšně - a chce, abys i ty poznal/a, že zdravý životní styl není oddělený od tvého života, je jeho součástí. Jen je důležité se v myšlenkách vrátit zpátky k základním, jednoduchým principům. Na Instagramu i tady se stará o motivaci příznivců klubu Boxing Čimice. Můžeš ji potkat na tréninku u Martina nebo venku, kde běhá, cvičí a využívá přírodu ke zlepšení síly a kondice. Box je pro ni způsobem, jak vypnout, uvolnit se, posílit tělo a utužovat disciplínu. A ač ji box zpočátku nic neříkal a po prvním sparingu chtěla odkráčet z tělocvičny a už se nevrátit, její disciplína (a její trenér) ji to nedovolili a nakonec se úspěšně dostala na dvou akcích klubu na první místo v ženské kategorii, složila trenérské zkoušky a je trenérem boxu III. třídy, takže ti na boxu vedle Martina taky pomůže. Samozřejmě ale ví, že je stále co zdokonalovat, zlepšovat a že se taky jednou postaví do ringu na zápase, takže se i ona pravidelně vrací jako svěřenec k trenérovi a piluje všechno, co se dá a co je potřeba.
"Nikdy nebouchnu do pytle ve vzteku. Přijde mi to jako projevení disrespektu vůči tak pěknému sportu, kde je potřeba držet klidnou mysl a koncentraci. Na pytel jdu drilovat, ne se vyvztekat."
Její filozofie pohybu velmi rezonuje s Českou Asociací Sportu Pro Všechny (ČASPV), proto je také jejím členem. Navštiv stránky a staň se její součástí.

Na stránce "Autorka e-pohybu" najdeš její příběh.

Na Instagramu se podívej nebo si rovnou vyber tréninková videa.

Navštiv stránku s digitálními produkty.

A pokud máš dotaz, napiš jí tady.

KONTAKT: Piš: andrea@e-pohyb.cz Volej: 776 609 076

Martin Černý

Hlavní trenér - box

"Slovo nejde tady nechci slyšet."

Martin je špičkový trenér boxu, který naučí boxovat každého. I naprostý začátečník, který v životě nezkusil sport gentlemanů, dokáže pod Martinovým vedením dosáhnout dobré úrovně. Jeho způsob tréninku se odvíjí od zaměření se na precizní techniku až po přemýšlení nad dobrou taktikou. Velmi se liší od mnohých dnešních trenérů boxu. V čem, to zjistíš po návštěvě naší tělocvičny, kde je hlavním trenérem. Najdete ji na facebooku. Strávil notnou dávku času pod dohledem takových jmen jako je např. pan Josef Kapín nebo známý špičkový boxer Rostislav Osička.  Martin je členem SK Boxing Praha. Tam také složil trenérské zkoušky pod dohledem pana Marka Šimáka a reprezentačního trenéra mužů Vasily Larionova.

Nikdy nenechá své svěřence, aby cvičili dobře, pod jeho vedením bud každý cvičit výborně. Jeho oči se zaměřují na správnou techniku provedení, na zlepšení rychlosti, síly a celkové fyzické kondice.

Pokud tě zajímá, jak se trénuje u Martina, navštiv stránky tělocvičny, domluv si trénink, vezmi s sebou chuť si pořádně zacvičit, zaměstnat hlavu a pojď na to!

Tady se podívej na rozvrh lekcí.

  KONTAKT: Piš: box.cerny@seznam.cz Volej: 773 480 673