info@e-pohyb.cz

Děkuji Vám za objednávku!

Jsem moc ráda, že jste si vybrali E-Pohyb a jeho online průvodce.

Nyní, prosím, navštivte svou e-mailovou schránku, kde najdete fakturu a odkaz ke stažení e-booku a bonusu.

V případě, že by odkaz z nějakého důvodu nefungoval nebo Vám e-mail vůbec nedorazil, obraťte se prosím na e-mail andrea@e-pohyb.cz a já Vám pomůžu.

Protože je internet místo, které chrání údaje jeho uživatelů, může se stát, že e-mail ode mě vyhodnotí jako spam.

Prozkoumejte proto, prosím, i tuto složku ve Vašem e-mailu, stejně tak složku Hromadné.

Než k Vám e-book dorazí, můžete zatím využít čas k přečtení zajímavých článků na blogu.

Anebo vás zajímá, jak bezpečně sportovat? Potom je pro vás článek s těmito 10ti pravidly.

*Váš e-mail je u mě v bezpečí, v souladu s GDPR a nebudu jej poskytovat třetím stranám. Tímto krokem jste se stali členy VIP čtenářů, což oceníte, pokud se zajímáte o digi pohybové produkty, které pro Vás chystám.

**

Kdo je Andrea a projekt e-pohyb.cz?

Tvůrcem projektu e-pohyb je Andrea, vášnivá sportovkyně a máma, která chce ale sportovat pro zdraví a čistou hlavu, ne pro krásu. Hledá praktické způsoby, jak dostat pohyb do každého (i hektického) dne, jak udělat cvičení zábavným, jak využít k pohybu svět „venku“ nebo jak porozumět principům stravování bez nutnosti znát snad i chemii. Chce udělat zdravý životní styl dostupný úplně každému. I tomu nejvytíženějšímu člověku. Protože ví, že ne každý má čas počítat kalorie nebo hledat, zda je tento zvolený trénink ten správný.

A e-pohyb.cz je digitální platforma, která k těmto účelům slouží. Právě tady najdete praktického online průvodce Třífázovka, jenž už mnoha lidem pomáhá na cestě ze zranění zpátky ke sportu. Další online průvodci budou postupně přibývat. Jejich tvorba vyžaduje čas, jelikož jde o oblast zdraví, kde se nevyplatí nic podcenit. Ale všechny plánované digi projekty najdete na této stránce.