info@e-pohyb.cz

Průvodce: kde na webu začít?

Jsi tady nováček? Skvělé, jsme rádi, že jsi tady, vítej na e-pohybu! Níže najdeš menšího průvodce, abys věděl/a, kudy kam a kde tady co najdeš.

Aby ses v tom neztrácel/a, ujasním ti tady vlastně naše aktivity. E-Pohyb je jakýsi sportovní magazín, kde najdeš inspiraci a rady k tvému tréninku, stejně tak motivaci k tomu, abys to nevzdal/a. Ruku v ruce s tím jde i tělocvična, kde náš trenér provozuj boxerské tréninky na parádní úrovni. Nenech se ale mýlit, my jen neboxujeme, my učíme, jak ze sebe vydat to nejlepší.

Tady sdílíme hromadu užitečných informací, které se týkají boxu, pohybu obecně, motivace a vůbec děláme všechno pro to, aby od nás odcházel spokojený, silově vybitý a psychicky nabitý sportovec. Kromě toho tady najdeš i ebooky, které ti zase ukážou pohyb v jiném světle!

Níže najdeš ty nejpodstatnější informace. Pokud máš nějaké otázky, napiš nám na info@e-pohyb.cz! Díky, že ses stavil/a. Ještě navštiv Facebook tělocvičny a můj Instagram. Měj se krásně, a teď k tomu průvodci.

Kdo jsme?

Těší nás, jsme Andrea a Martin. Momentálně „hovoříš“ s Andreou, která má celý web a jeho obsah na starosti. Martin pracuje zase se všemi, kdo mají zájem budovat svou kondici. Ano, Martin je trenér boxu. Stejně tak já jsem boxu propadla a trénuju pod Martinovým skvělým vedením. Boxu se věnuju dva roky a zbožňuju každý jeho aspekt. Náročnost, psychické odreagování, skvělé zapojení myšlení do cvičení. A takovou zkušenost chci zprostředkovat i tobě, proto tady najdeš tolik boxerského čtení.

Tělocvična

Najdeš tady celou sekci věnovanou tělocvičně, kde Martin trénuje všechny své svěřence včetně mě. Pokud tě cvičení s námi zaujalo, určitě se podívej na tyhle odkazy:

  • Jak cvičíme – Zjistíš, jak vlastně takový trénink u nás vypadá a co můžeš očekávat!
  • První lekce – Pokud tě cvičení zaujalo, ale máš jisté obavy, zda je vůbec pro tebe, mrkni se do článku.
  • Trenéři – Přečti si informace o nás ať víš, do jakých rukou se dostaneš.
  • FAQ tělocvična – Přečti si odpovědi na otázky, které vytanou na mysl každému nováčkovi.

Box

Tady objevíš všechny články týkající se boxu. Za sebe můžu doporučit především tyto články:

  • 10 tipů pro začátečníky – Pokud s boxem začínáš, tady najdeš užitečné rady a uděláš si hrubou představu, co box vlastně obnáší!
  • Je box pro mě? – Pokud váháš, zkus si odpovědět na těchto 5 základních otázek a my se na tebe budeme těšit!
  • Jak se připravit na první sparing? – Máš nějaké zkušenosti? Rozrážíš pěstmi vzduch, boxuješ na pytli už pár měsíců a čeká tě sparing? Mrkni se na tyhle tipy!

Motivace

Potřebuješ nakopnout? Nemůžeš najít energii? Čti! A především toto:

Produkty

Na webu najdeš produkty, které mám na svědomí. Ať už zdarma nebo Premium, stačí se podívat na tuhle stránku, kde najdeš víc informací!

API není nastaveno